Akcijas

Meklēt

Foto galerijas

Jaunākie raksti

Moduļi

Akcijas

Akcijas cenas STIHL motorzāģiem

Samazinām cenas populārākajiem STIHL ķēdes motorzāģiem malkas zāģēšanai un citiem piemājas dārza darbiem.   Akcijas cenas: • STIHL MS 170 179,00 EUR (cena iepriekš 209,00 EUR) - populārākais motorzāģis piemājas saimniecībām; • STIHL MS 180 229,00 EU..

Lasīt vairāk..

Praktiskas dāvanas no STIHL

Šajos Ziemassvētkos iepricini savējos ar praktiskām dāvanām no firmas STIHL.

Lasīt vairāk..

Pērc STIHL krūmgriezi un dāvanā saņem cimdus

Veikalā "Sēta" akcija - pērkot STIHL krūmgriezi FS 490, FS 460, FS 410, FS 360, dāvanā saņemsiet STIHL cimdus.

Lasīt vairāk..

Pērc STIHL motorzāģi, dāvanā saņem FISKARS baļķu veļamo āķi

Veikalā "Sēta" akcijas piedāvājums - pērkot STIHL motorzāģus MS 261, MS 362, MS 462, dāvanā saņemsiet FISKARS WoodXpert baļķu veļamo āķi XA22.

Lasīt vairāk..

Gerber instrumentiem 20% atlaide

Veikalā "Sēta" firmas GERBER instrumentiem Ziemassvētku atlaide -20%.

Lasīt vairāk..

Pārdošanā VIKING zemes frēzes

Veikalā "Sēta" varat iegādāties firmas VIKING zemes frēzes.   Jaudīgie VIKING kultivatori atvieglos lauksaimniecības darbus, palīdzēs kultivēšanā un mežizstrādē, kā arī zemes apstrādē. Pārbaudītie kultivatoru inženiertehniskie risinājumi un kompaktais dizains daudzu gadu ..

Lasīt vairāk..

Pārdošanā STIHL lapu pūtēji

Veikalā "Sēta" varat iegādāties firmas STIHL lapu pūtējus.   Visur, kur sakrājas drazas, smiltis, lapas, netīrumi un atkritumi, STIHL tīrīšanas iekārtas ar pirmklasīgu sniegumu ievieš tīrību katrā stūrī un līkumā. Plašais sortiments ietver vieglas iekārtas h..

Lasīt vairāk..

Video pamācība darbam ar zāles pļaušanas robotu

Tas, kuram patīk darbs dārzā un dabā, vienmēr domā arī par rītdienu - dabā visam ir jāaug un jāzeļ, un to pastāvīgi jākopj, radot pēc iespējas mazāk izmešus. STIHL un VIKING akumulatora ierīces šim nolūkam ir perfekta izvēle. Sadarbībā ar raidījumu ''Laiks Mājai'' ir ta..

Lasīt vairāk..

Video pamācība darbam ar akumulatora zāles pļāvēju

Tas, kuram patīk darbs dārzā un dabā, vienmēr domā arī par rītdienu - dabā visam ir jāaug un jāzeļ, un to pastāvīgi jākopj, radot pēc iespējas mazāk izmešus. STIHL akumulatora ierīces šim nolūkam ir perfekta izvēle. Sadarbībā ar raidījumu ''Laiks Mājai'' ir tapuš..

Lasīt vairāk..
draugiem.lv